Dokładnie 20 dni temu MSL zaprezentował skład swojego nowego zespołu. Dziś doszło w nim do pierwszej roszady.  Szeregi South opuścił Fessor.

Ponad miesiąc temu MSL negocjował kontrakt z fnatic, ostatecznie organizacja postawiła na ALEXA, a Duńczyk zdecydował się zbudować własny zespół. W jego w skład weszli aizy, JUGi, TENZKI i Fessor. Na papierze zespół wcale nie wyglądał najlepiej i raczej nikt nie wymagał od niego żadnych rewelacyjnych wyników. Tym bardziej przez pierwsze miesiące.

Priorytetem dla drużyny wydawał się być awans do zamkniętych kwalifikacji IEM Fall. Drużyna nie potrafiła jednak przebrnąć przez otwarte eliminacje, chociaż kilka razy była bardzo bliska. Na ich drodze stanęło wówczas AaB i AVE. Gra South nie rzucała na kolana, a bez jakichkolwiek wyników ciężko było znaleźć im organizację.

Do całego projektu nie przekonał się najwyraźniej Fessor, który dziś oficjalnie poinformował kibiców, że opuszcza szeregi South, ponieważ nie czuje, że jest to odpowiednie miejsce do kontynuowania swojej kariery. Ekipa MSL-a bardzo szybko będzie więc musiała się zmierzyć z pierwszymi zmianami w składzie. Jak na razie nie wiemy, kto zajmie miejsce 20-latka w zespole, ani gdzie ten trafi. W przeszłości Duńczyk reprezentował barwy HYENAS czy BLUEjAYS. Obecnie jego największym sukcesem pozostaje zajęcie drugiego miejsca na FunSpark ULTI 2021, gdzie w finale jego formacja uległa ENCE.