Adam „friberg” Friberg po ponad roku spędzonym w Heroic staje się wolnym agentem. Jak na razie nie wiadomo nic o przyszłości szwedzkiego zawodnika.

Dzisiejszy dzień zapewne nie należał do najłatwiejszych w szeregach Heroic. Oficjalnie bowiem dowiedzieliśmy się, że zespół zakończył swoją współpracę z Adamem „fribergiem” Fribergiem. Przygoda byłego już reprezentanta duńskiej formacji trwała przez ponad rok. Kontrakt ze wspomnianą marką podpisał w maju i od tamtej pory odwiedził w jej barwach masę esportowych imprez.

Między innymi grono friberga pojawiło się na Games Clash Masters 2018 oraz TOYOTA Master CS:GO Bangkok 2018. Piszemy o tych zmaganiach, ponieważ oba LAN-y udało się Duńczykom zwyciężyć. Łącznie zgarnęli dzięki temu $90 000, a poza tym cenne punkty w rankingu HLTV.

Czy możemy stwierdzić, że Adam wiele dał podopiecznym LOMME? Może po ilości trofeów tego nie widać, aczkolwiek jeżeli chodzi o przekazane doświadczenie, to bez wątpienia gracz, który w swojej karierze dominował scenę, występował na największych wydarzeniach, mocno wpłynął na ich rozwój.

Aktualny skład Heroic wygląda tak:

  • Denmark Benjamin blameF Bremer
  • Denmark Johannes b0RUP Borup
  • Denmark Patrick es3tag Hansen
  • Denmark Martin stavn Lund
  • Denmark Frederik LOMME Nielsen – trener