Zmiany na polskiej scenie nikogo już nie dziwią. Jest ich sporo i ciągle drużyny tworzone z naszych rodaków, starają się dobierać najlepsze możliwe piątki i coś z nimi osiągać. Dziś dowiedzieliśmy się, że już niedługo może być głośniej na temat składu Kinguin, który najprawdopodobniej ulegnie zmianie.

Team Kinguin pokonał dziś zespół ex-gamENERGY wynikiem 2:1 w mapach. Wszystko rozgrywane było w ramach EMP i walka toczyła się o wyjazd do Łodzi, aby zagrać na Atlas Arenie. Po meczu, jeden z „Pinginów” zabrał głos na temat przyszłości. Grzegorz 'szpero' Dziamałek zapowiedział, pisząc na fanpage'u, że prawdopodobnie nadchodzą ich ostatnie turnieje. Jak na razie rozpoczynają swoją przygodę z takimi wydarzeniami jak: DreamHack MontrealEMP ESEA MDL w Los Angeles.

Co szpero miał na myśli? Zmiany, a może rozpad całej ekipy? Miejmy nadzieję, że nasza polska dywizja, która aktualnie gra pod banderą Kinguin, nie podda się w całości i jeszcze zawalczy po wymienieniu jednego, bądź dwóch graczy. Cały czas zapewne wiele osób ma w pamięci początek roku i bardzo udane WESG w Chinach. Czego potrzebuje ta formacja? Kto byłby zawodnikiem otwierającym w nich na nowo motywacje? Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach, gdy poznamy więcej szczegółów!