Wielkie finały drugiego sezonu Fantasy Expo Challenge dobiegły końca. Na scenie Counter-Strike: Global Offensive lepsi okazali się zawodnicy z drużyny -szefostwo-.

  • de_mirage

Wielkie finały rozpoczęły się na mapie de_mirage. Było to szybkie, mało wyrównane starcie, gdzie od początku drużyna -szefostwo- zdominowała swoich przeciwników (5:0). Wasps e-Sport nie do końca wiedziało, jak zajść rywali, którzy swoją formą przewyższyli wszystkie zespoły drugiego sezonu. Udało im się zdobyć zaledwie dwie rundy w pierwszej połowie, kończąc ją wynikiem 13:2 dla -szefostwa-.

Wasps e-Sport w drugiej części spotkania nie miała wiele czasu. aby odbić się od niesatysfakcjonującego rezultatu swoich zmagań. Gracze z przeciwnej drużyny nie dali im na to żadnych szans do końca pierwszej mapy (16:2).

  • de_dust2

Starcie nożowe należało do drużyny Wasps e-Sport. To, pozwoliło im na wybranie dogodnej strony antyterrorystów, zdobyciu rundy pistoletowej oraz trzech pierwszych punktów. Zawodnicy -szefostwo- spokojnie czekali, aż będą mieli możliwość pełnego zakupu broni. Po oddanych trzech punktach, ponownie obudzili w sobie wolę walki, doprowadzając do remisu (3:3). Silna motywacja popchnęła zawodników do zwycięstwa w pierwszej połowie, pozwalając Wasps e-Sport na zdobycie zaledwie dwóch punktów (10:5).

Zacięta rywalizacja trwała do końca drugiej drugiej mapy. Pistoletówkę zdobyli gracze Wasps e-Sport i ponownie byliśmy świadkami ich dominacji na przestrzeni pierwszych rund. Formacja -szefostwo- szybko dogoniła rywali (11:11).  Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:14 i tym samym 2:0 w całym meczu.

Podsumowując, finały drugiego sezonu Fantasy Expo Challenge dostarczyły Nam wiele emocji. Pozwoliły jeszcze raz spojrzeć na drużyny, które choć nie są znane w międzynarodowym gronie, to wciąż wspinają się po szczeblach swoich możliwości. My, ze swojej strony pragniemy podziękować Wam za śledzenie wszystkich transmisji.