Światowa czołówka zmierzy się na starych mapach w ramach Battle of Betway

14.10.2021 Michał Perkowski

20 października odbędzie się jednodniowy turniej Battle of Betway, w którym wezmą udział zespoły ze światowej czołówki. Uczestnicy będą grać na tradycyjnych mapach takich jak Tuscan, Cobblestone oraz stare Inferno!

W wydarzeniu Battle of Betway wezmą udział zespoły światowego formatu – BIG, Ninjas in Pyjamas, MIBR, G2 Esports oraz FURIA. Jednodniowe wydarzenie, który odbędzie się 20 października, będzie bardzo nietypowe – nie zobaczymy na nim map z puli turniejowej! Zespoły będą mogły wybierać z następujących lokacji – Tuscan, Cobble (stara wersja), Cache (nowa wersja), Train oraz Inferno (stara wersja).

Wydarzenie zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym z nich uczestnicy zagrają po cztery mecze, według zasady “każdy z każdym”. Najlepszy zespół awansuje bezpośrednio do wielkiego finału, natomiast kolejne dwa zagrają o pozostałe miejsce w finale. Wszystkie starcia będą miały charakter best-of-one.

Mecze pierwsze etapu będą rozgrywane równocześnie, więc transmisja będzie prowadzona symultanicznie na dwóch kanałach Twitch.tv/Betway oraz Twitch.tv/Betwayesports. Każda z transmisji będzie prowadzona przez gwiazdy CS:GO światowego formatu jak Anders, Semmler czy Gaules, które swoim komentarzem urozmaicą rozgrywki.

Dobrze, że ktoś ma poważniejsze podejście do formatu meczów pokazowych i łączy najlepsze drużyny aby ze sobą walczyły w ciekawym turnieju. Jest to przyjemne zarówno dla nas jak i dla fanów, którzy zobaczą ciekawe mecze oraz mnóstwo zabawy!

– mówi Andrei “arT” Piovezan, zawodnik FURIA

Organizatorem turnieju jest Betway, będący częścią Super Group, globalnej spółki zajmującej się dostarczaniem pierwszorzędnej rozrywki dla fanów zakładów bukmacherskich oraz gamingu. Wydarzenie stworzone zostało przy współpracy z agencją gamingową Fantasyexpo, która jest odpowiedzialna za obsługę techniczną transmisji oraz koordynację zespołów i komentatorów.

Inne tego autora