Keith „NAF” Markovic został wybrany MVP SuperNova CS:GO Malta 2018 przez HLTV.org oraz betway. Jest to trzecie indywidualne wyróżnienie kanadyjskiego gracza.

NAF był w bardzo dobrej dyspozycji przez cały czas trwania turnieju na Malcie. Rozgrywki w St. Julian's zakończyły się dla jego zespołu zwycięstwem, a on sam osiągnął świetny rating na poziomie 1.31. Na aż siedmiu z ośmiu map ta statystyka przewyższała u niego 1.15. Najsłabszym występem Markovica była lokacja przegrana na NRG, gdzie jego rating wynosił 0.85.

Zawodnik Team Liquid rywalizował o miano MVP z dwoma kolegami z drużyny – Jonathanem „EliGE” Jablonowskim oraz Russelem „Twistzz” Van Dulkenem. Ponadto, w walce o wyróżnienie liczyli się też ich przeciwnicy z wielkiego finału. Najlepszą trójką w NRG byli Tsvetelin „CeRq” Dimitrov, Ethan „nahtE” Arnold i Vincent „Brehze” Cayonte. Ostatecznie to NAF sięgnął po indywidualną nagrodę, a zapewnił mu to między innymi drugi najlepszy rating na turnieju.

Dla kanadyjskiego zawodnika jest to trzeci tytuł MVP. Wcześniej był wybierany najlepszym zawodnikiem cs_summit 2, a także SL i-League Invitational w Szanghaju, gdzie reprezentował jeszcze barwy Renegades.