Szykują się małe roszady w ENCE? Według DeKaya fiński zespół zasili sunNy. Nie wiadomo jeszcze kogo miałby zastąpić.

Sporo się ostatnio mówi o przyszłości sunNy'ego. Obecny reprezentant mousesports był jeszcze niedawno łączony z Cloud9, w którym zastąpiłby Zelsissa, a dziś do sieci trafiła informacja opublikowana przez znanego dziennikarza DeKaya o ewentualnym przejściu Fina do ENCE.

Nie ma co się dziwić, że Mikka szuka nowych wyzwań w swojej karierze. Od dawna Myszy nie prezentują wysokiego poziomu, a do tego ostatnio w drużynie zaszły spore zmiany. Być może jest to jeden z powodów, przez które Kemppi myśli o odejściu z niemieckiej organizacji.

ENCE, które miałby zasilić sunNy na początku marca zaliczyło największy sukces w swojej historii. Ekipa allu doszła bowiem do Wielkiego Finału Intel Extreme Masters Katowice 2019. Taki rezultat z pewnością motywująco zadziałał na Finów, ale najwidoczniej mają ochotę na jeszcze więcej i czują, że potrzebują jednej zmiany, żeby w pełni rozwinąć skrzydła.

Warto podkreślić, że jeszcze przed przygodą z PENTA Sports, w 2016 roku Mikka był częścią ENCE. Wtedy nie osiągnął nic wielkiego, ale przez te kilka lat czasy mocno się zmieniły, a Finlandia zagościła w czołówce sceny CS:GO.