Długo zapowiedziany projekt w końcu ujrzał światło dzienne – mowa o zespole tworzonym przez Robina „flusha” Ronnquista i Mikkę „suNny” Kemppiego. Poznaliśmy trzech pozostałych członków drużyny.

O nowym, międzynarodowym zespole tworzonym przez flushę mówiło się od momentu odejścia legendarnego gracza od fnatic. Miesiące mijały, my jednak byliśmy karmieni jedynie plotkami i spekulacjami na temat tego, jak będzie wyglądał gwiazdorski roster. Teraz w końcu odkryto wszystkie karty.

Do wyżej wymienionej dwójki dołączą na pewno Rokas „EspiranTo” Milasauskas oraz Jere „sergej” Salo. W roli piątego gracza testowany jest Bugra „Calyx” Arkin. Wszyscy zawodnicy są obecnie bez kontraktów. EspiranTo to były gracz ex-c0ntact, nieaktywny od grudnia 2020. Największe sukcesy święcił w barwach CR4ZY, kiedy wystąpił na Majorze. Sergej to były zawodnik ENCE, który w czasach swojej świetności był 13. graczem świata według rankingu HLTV z roku 2019. Od listopada 2020 jednak nie mieliśmy okazji oglądać Fina na serwerze. Piątkę uzupełnia Calyx, czyli były kolega MICHA z Envy. Jak wiemy, projekt rozpadł się na początku 2021 roku, a od lutego Turek jest wolnym graczem. Arkin na razie jednak jest tylko testowany przez zespół. Czterech pozostałych podpisało wstępne kontrakty.

Zespół zaczął już trenować i niewykluczone, że wkrótce zobaczymy graczy na serwerze w oficjalnych rozgrywkach. Drużyna zapewne szybciej byłaby skompletowana, bowiem w projekt miał być zaangażowany również Timothy „autimatic” Ta. Amerykanin jednak zdecydował się zamienić CS:GO na Valoranta, co automatycznie wykluczyło go z planów flushy i spółki.

Szwed na Twitterze podzielił się jeszcze jedną informacją – zespół ma już organizację, która na razie tylko wspiera zawodników. W najbliższej przyszłości poznamy jednak, co to za podmiot i pod jaką banderą będzie grał nowy europejski team.

Drużynę stanowią:

  • Finland Miikka „⁠suNny⁠” Kemppi
  • Sweden Robin „⁠flusha⁠” Rönnquist
  • Finland Jere „⁠sergej⁠” Salo
  • Lithuania Rokas „⁠EspiranTo⁠” Milasauskas
  • Turkey Buğra „⁠Calyx⁠” Arkın (okres próbny)