Pierwsza runda w wykonaniu naszych rodaków podczas Snow Sweet Snow 2 – Regionals dobiegła końca. StylDunow niestety uznał wyższość przeciwnika, ale na szczęście x-kom AGO zanotowało zwycięstwo.

Zawodnicy występujący pod nazwą StylDunow musieli dziś dość wcześnie wkroczyć do akcji. Ich pojedynek wystartował bowiem o godzinie 09:00. Paweł „byali” Bieliński i spółka zmierzyli się ze 100PG, które przed starciem z polską formacją posiadało na koncie dwie wygrane z rzędu. Dziś drużyna z Kazachstanu dołożyła trzecią, najpierw pokonując ekipę Konrada „EXUS” Jeńczenia 16:10 na Mirage'u i chwilę później 19:15 na Duście2. Jak widać – niewiele zabrakło, abyśmy obserwowali w tym spotkaniu trzy mapy, lecz ostatecznie zakończyło się na dwóch i porażce zespołu z naszego kraju.

Po meczu z udziałem StylDunow czekało nas jeszcze widowisko z x-kom AGO w roli głównej. Jastrzębie podjęły Ambush, które od początku tego sezonu posiada na pokładzie francuską paczkę graczy, która nie była większym wyzwaniem dla Polaków. Grono Damiana „Furlan” Kisłowskiego triumfowało nad rywalem podczas potyczki na Inferno – 16:8 i w ramach starcia na Mirage'u – 16:11. Śmiało zatem możemy stwierdzić, że były to po prostu łatwe rozgrywki dla Pawła „reatz” Jańczaka i reszty reprezentantów AGO.

Tym samym po pierwszym dniu zawodów w systemie szwajcarskim w Snow Sweet Snow 2 – Regionals – StylDunow posiada bilans 0/1, a x-kom AGO 1/0. Wieczorem poznamy przeciwników naszych rodaków w drugiej rundzie zmagań.