Snow Sweet Snow 2 – Regionals trwa w najlepsze. Dziś odbyły się kolejne pojedynki z naszymi rodakami w roli głównej. StylDunow niestety ponownie uznał wyższość przeciwnika, ale za to x-kom AGO pokazało klasę i zgarnęło drugą wygraną z rzędu.

Zmagania zaczęliśmy obserwować już od godziny 09:00. Z samego rana przystąpiła bowiem do nich drużyna z Pawłem „byali” Bielińskim na czele. Polacy podjęli na serwerze Copenhagen Flames, które wraz z nowym sezonem dodało do swojej dywizji dwóch nowych graczy. Liczyliśmy zatem, że StylDunow zaskoczy rywala z Danii, lecz mimo dzielnej walki, Konradowi „EXUS” Jeńczeniowi i spółce nie udało się zrealizować planu. Po trzech mapach przegrali i tym samym dopisali na konto drugą porażkę z rzędu. Oznacza to, że margines błędu w tym zespole został wyczerpany. Teraz każda wpadka będzie równała się z odpadnięciem ze Snow Sweet Snow 2 – Regionals.

W znacznie lepszej sytuacji od StylDunow są reprezentanci x-kom AGO. Jastrzębie zmierzyły się dziś ze 100PG, czyli wczorajszymi pogromcami formacji Tomasza „phr” Wójcika. To spotkanie również było pełnym BO3, ponieważ ani jedni, ani drudzy nie odpuszczali i zacięcie walczyli do samego końca. Ostatecznie decydujący cios zadało AGO i w efekcie triumfowało nad przeciwnikiem – 2 do 1. Dzięki temu członkowie wspomnianej organizacji są naprawdę blisko przejścia do głównej fazy SSS. Brakuje im zaledwie jednego zwycięstwa.

Jutrzejszych enemy naszych rodaków poznamy za kilka godzin.