Dziś odbędzie się decydujący mecz grupy D w ramach Snow Sweet Snow 2 – Regionals, który zadecyduje o tym, kto przejdzie do dalszej fazy zmagań. W rywalizacji udział wezmą członkowie StylDunow i Illuminar Gaming.

Po ostatnich potyczkach w grupie D podczas wspomnianego we wstępie wydarzenia, wiele zdążyło się wyjaśnić. Wiedzieliśmy bowiem, że x-kom AGO, które pokonało na swojej drodze Honoris 2:0 i Illuminar Gaming 2:1, zapewniło sobie występ w kolejnej części turnieju. Jasna stała się też sytuacja Wiktora „TaZ” Wojtas i spółki, którzy po dwukrotnym uznaniu wyższości przeciwników (AGO StylDunow) pożegnali się z rozgrywkami.

Dziś natomiast rozwiąże się, która formacja dołączy do Jastrzębi. Na serwerze pojawią się zawodnicy grający pod nazwą StylDunow i nowa dywizja CS:GO Illuminar Gaming. Będziemy zatem świadkami pojedynku między solidnym mixem a podopiecznymi Jędrzeja „bogdan” Rokity, którzy wydają się nieźle dysponowani. W minionych dniach wygrali ESEA Winter Cash Cup 5 radząc sobie w play-offach z FATE DBL Poney, czyli zespołem złożonym z m.in. Audrica „JaCkz” Juga.

Warto podkreślić, że to będzie powtórka starcia otwierającego rywalizację. Gdy we wtorek obie podane wyżej drużyny spotkały się ze sobą, górą okazała się ekipa Pawła „byali” Bielińskiego. Czy tym razem będzie tak samo, czy może iHG zdoła się odegrać w meczu o awans? Przekonamy się obserwując zmagania, które wystartują o godzinie 12:00.

Transmisję pojedynku w języku polskim znajdziecie pod tym adresem.