Wszystko stało się jasne na temat udziału StylDunow w otwartych eliminacjach do ESL Mistrzostw Polski. Okazało się, że jednak polski mix może wystąpić w rozgrywkach z Miłoszem „mhL” Knasiakiem, mimo że ten posiada kontrakt z x-kom AGO.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka informacji dotyczących nadchodzącej odsłony ESL Mistrzostw Polski. Między innymi dowiedzieliśmy się, że pula nagród standardowo wyniesie 50 tysięcy złotych oraz poznaliśmy terminy kwalifikacji i głównego wydarzenia. Skupmy się natomiast na eliminacjach, ponieważ to właśnie w nich społeczność chciała zobaczyć StylDunow. W pierwszej chwili pomysł występu najlepszego polskiego mixu stał pod znakiem zapytania. Maciej Opielski pełniący rolę CEO w x-kom AGO przekazał na Twitterze, że regulamin zmagań zabrania udziału Miłosza „mhL” Knasiaka, który ma ważny kontrakt we wcześniej wspomnianej organizacji.

Opielski jednak nie zostawił tego tematu. Dziś wrócił z komunikatem o tym, że jeszcze nie wszystko stracone. Najwidoczniej zależało mu, aby mimo wszystko jego podopieczny Miłosz, który obecnie korzysta z przerwy od bycia częścią głównego składu AGO, spróbował swoich sił w otwartych kwalifikacjach do ESL MP.

Ostatecznie godzinę temu post dodał Paweł „byali” Bieliński, który napisał, że chyba uda im się rozegrać zawody z mhLem na pokładzie, co oczywiście dla StylDunow i kibiców tej inicjatywy było wspaniałą wieścią. Cały czas natomiast lekko niepokoiło słowo – CHYBA, ale tylko przez moment, bowiem Michał „MICHU” Müller potwierdził już oficjalnie, że faktycznie jego paczka zagra w eliminacjach w podstawowej piątce.

Rozgrywki właśnie się rozpoczynają. Transmisję możecie obserwować na kanale MICHA na Twitchu. 

Zespół StylDunow w otwartych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski prezentuje się następująco:

  • Poland Paweł „byali” Bieliński
  • Poland Michał „MICHU” Müller
  • Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Poland Miłosz „mhL” Knasiak
  • Poland Maciej „Luz” Bugaj