Rewanż udany. StylDunow w decydującym meczu grupy D podczas Snow Sweet Snow 2 – Regionals pokonał Illuminar Gaming – 2:0.

  • Poland StylDunow 2:0 Poland Illuminar Gaming

Zmagania rozpoczęły się na mapie wybranej przez Illuminar Gaming. Dominik „GruBy” Świderski i spółka chcieli ponownie okazać się lepszym zespołem na Nuke'u, tak jak w ramach starcia otwierającego turniej, jednak tym razem formacja Pawła „byali” Bielińskiego im na to nie pozwoliła. StylDunow najpierw w defensywie wypracował rezultat 10:5, a następnie w ofensywie po lekkich kłopotach dopiął swego triumfując nad przeciwnikiem – 16:11.

Polski mix stanął zatem przed szansą zamknięcia zawodów już na Mirage'u, którego sam chciał rozgrywać. Pierwsza połowa wspomnianej lokacji była bardzo wyrównana. Drużyny szły łeb w łeb, czego efektem po 15. rundach było 8:7 na tablicy wyników. Z jednym punktem przewagi do drugiej odsłony przystąpiła ekipa Miłosza „mhL” Knasiaka, która w CT włączyła wyższy bieg. Z zaciętego spotkania przeszliśmy do obserwowania dominacji w wykonaniu StylDunow, który w błyskawicznym tempie doprowadził do zwycięstwa – 16:8. Po zmianie stron oddał więc rywalowi tylko jedno oczko – to naprawdę imponujący wyczyn.

Grono Konrada „EXUS” Jeńczenia dzięki wygranej z Illuminar awansowało do kolejnego etapu Snow Sweet Snow 2 – Regionals. Wystartuje on od poniedziałku, a rywalizacja odbędzie się w systemie szwajcarskim. Poza StylDunow polskim akcentem w tej fazie będzie x-kom AGO.