Apeks jest już gotowe na nowy sezon. Wczoraj ogłosiło swojego piątego zawodnika, którym został były członek FunPlus Phoenix – Martin „STYKO” Styk.

Martin „STYKO” Styk ma za sobą przeciętny rok. W styczniu razem z resztą formacji zmienił pracodawcę z GODSENT na FunPlus Phoenix. Choć początek gry w nowych barwach był obiecujący, bo Styk i spółka zgarnęli srebrny medal w DH Open January EU oraz zwyciężyli Snow Sweet Snow 1, to jednak kolejne miesiące nie przynosiły już takich pozytywnych rezultatów. Nic więc dziwnego, że w listopadzie drużyna przestała istnieć, a klub zajął się wystawieniem graczy na listę transferową.

Po jednego z nich odezwało się Apeks. Wspomniana organizacja szykowała się bowiem pod nadchodzący sezon i piąte miejsce w zespole zaproponowała STYKO. Martin głodny sukcesów postanowił wejść w ten projekt – wczoraj oficjalnie ogłoszono jego dołączenie. Norweska marka może się zatem cieszyć z posiadania stabilnego zawodnika. Styk trzyma dyspozycję, co udowadnia jego rating 2.0 wynoszący 1.06 od dwóch lat.

STYKO ma też sporo doświadczenia, które nabył przy okazji działania w m.in. mousesports Cloud9. Podczas kariery udało mu się odwiedzić kilka dużych turniejów – w tym rangi Major. Teraz wspólnymi siłami z Apeks krok po kroku będzie się starał wrócić na satysfakcjonujący poziom. Poniżej znajdziecie pełny skład, w którym go zobaczymy:

  • Denmark Asger „AcilioN” Larsen
  • Norway Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Sweden Tim „nawwk” Jonasson
  • Sweden Hugo „Chawzyyy” Günther
  • Slovakia Martin „STYKO” Styk
  • Norway Pål „Polly” Kammen – trener