Jutro w godzinach popołudniowych rozpocznie się turniej Charleroi Esports 2019, w którym zadebiutuje nowy skład Virtus.pro.

Największe wydarzenie esportowe w Belgii rozpocznie się w piątek po godzinie 15:00. Wielu polskich fanów Counter-Strike: Global Offensive z niecierpliwością wyczekiwało daty 12 kwietnia, ponieważ już od stycznia wiadomo, że właśnie w Charleroi pojawi się Virtus.pro, które wystąpi na LAN-ie pierwszy raz od gruntownych zmian w składzie.

Dzięki wsparciu STS – największego polskiego bukmachera w Polsce, kibice znad Wisły będą mogli śledzić poczynania Niedźwiedzi na polskiej transmisji na kanale Pawła „saju” Pawelczaka. Od samego początku będziemy mogli bacznie obserwować debiut Niedźwiedzi, które do Belgii pojechały wraz z Arkiem „Vegim” Nawojskim. Ich grupowymi rywalami będą takie ekipy jak G2 Esports, Epsilon oraz GamerLegion, które będzie ich pierwszym rywalem.

Co ciekawe według użytkowników STS zespół Virtus.pro nie jest faworytem w pojedynku z nowym składem Adila „ScreaMa” Benrlitoma. W chwili pisania artykułu kurs wygląda następująco: Virtus.pro 2.54 : 1.47 GamerLegion. Na takie decyzje mogły mieć wpływ ostatnie porażki Polaków w internetowych spotkaniach na Nemiga oraz NoChance.

Turniej Charleroi Esports 2019 rozpocznie się w piątek 12 kwietnia o godzinie 12:30. Łącznie osiem zespołów walczyć będzie o pulę nagród równą €100.000. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje o wydarzeniu możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.