W sieci pojawiły się doniesienia o możliwym powrocie Daniela „STOMP” Płomińskiego do Izako Boars. Snajper wypełniłby lukę po Piotrze „avis” Świerzynie.

Nowy dzień, nowe plotki. Podobno Daniel „STOMP” Płomiński jest o krok od ponownego zasilenia Izako Boars, w którym na dobrą sprawę rozpoczynał swoją karierę. Takie informacje jako pierwsze podało Weszło Esport, a nasze źródła je potwierdziły. Wydaje się zatem, że już niebawem Płomiński oficjalnie stanie się częścią grona Bartosza „Hyper” Wolnego, jeśli oczywiście nic złego nie wydarzy się na ostatniej prostej dopinania kontraktu.

Daniel w iBoars zająłby miejsce, które jeszcze do niedawna należało do Piotra „avis” Świerzyny. Czwartego stycznia na światło dzienne wyszedł komunikat, z którego dowiedzieliśmy się o zakończeniu współpracy Dzików z Piotrem. Świerzyna w oświadczeniu przedstawił powód podjętej przez formację decyzji. Ekipa po prostu potrzebowała snajpera i uznała, że to właśnie za niego ma on wejść do dywizji.

Ostatni rok nie był zbytnio udany dla STOMPA. Niespodziewanie Illuminar Gaming postanowiło przestać z nim działać. Następnie w Honoris, do którego trafił, kompletnie nic się nie układało, więc uznał, że najlepszą opcją będzie odejście. Później nadeszła pora na projekt Valhalla, czyli powrót do gry z Oskarem „oskarish” Stenborowskim i Michałem „mono” Gabszewiczem. Ten pomysł również nie wypalił – zespół się rozpadł po tym, jak oskarish odszedł, aby móc zasilić MNA Esports. Nie ulega zatem wątpliwości, że plan Płomińskiego na nadchodzący sezon, to znaleźć stabilny dom i spróbować znowu coś osiągnąć.

Tak może wyglądać skład Izako Boars:

  • Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Poland Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Poland Hubert „szejn” Światły
  • Poland Daniel „STOMP” Płomiński
  • Poland Bartosz „Hyper” Wolny – trener