Daniel „STOMP” Płomiński odezwał się do społeczności przekazując, że sporo się obecnie dzieje w Izako Boars. Gdy tylko będzie można – zawodnik ma w planach przekazać nieco więcej informacji.

Ostatnie tygodnie są dość trudnym czasem dla Izako Boars. Zespół miał przed sobą dwa ważne sprawdziany na krajowej scenie. Mowa o play-offach ESL Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Esportowej. Żaden nie zakończył się jednak dla niego podniesieniem trofeum. Do tego doszło jeszcze błyskawiczne odpadnięcie z fazy pucharowej Spring Sweet Spring 2 i bilans 0 / 5 w ESEA Premier. Coś ewidentnie przestało działać w formacji Mateusza „TOAO” Zawistowskiego – pytanie tylko co i jaki jest pomysł na naprawę.

Po nieudanych spotkaniach do kibiców postanowił odezwać się Daniel „STOMP” Płomiński:

Od jakiegoś czasu dużo się dzieje u nas w drużynie, stąd trochę mniej aktywności u mnie, będzie to naprawione jak nam się wszystko ustabilizuje! Jeśli będzie można powiedzieć więcej, na pewno napiszę dłuższy post, odnośnie tych wszystkich zawirowań i złego okresu, który nas prześladował, aby trochę ułatwić Wam spojrzenie na to wszystko i odpowiedzieć na niektóre pytania.

Daniel jasno zakomunikował, że wiele dzieje się w środku ekipy i wyjaśni to społeczności, gdy tylko będzie mógł. Nie pozostaje nam zatem nic innego, niż czekać na kolejne informacje dotyczące przyszłości iBoars. Nie będziemy natomiast ukrywać, że spodziewamy się roszad, skoro od kilku potyczek na serwerze w szeregach Dzików znajduje się Paweł „byali” Bieliński, a wczoraj w starciu z Endpoint skład jako zawodnik wspierał jeszcze Bartosz „Hyper” Wolny, który na co dzień go trenuje.