Współwłaściciel portalu HLTV.org ujawnił nicki graczy, którzy o włos minęli się z rankingiem najlepszych graczy 2018. Wśród nich znajdują się m.in. FalleN, Stewie2k czy flamie.

Wczoraj ogłoszono jedenastą pozycję rankingu najlepszych zawodników 2018 roku, na której uplasował się zawodnik FaZe Clanu – Ladislav „GuardiaN” Kovács. Współwłaściciel portalu HLTV.org postanowił, że skoro ogłoszono już połowę graczy, to można ujawnić kto na pewno nie pojawi się w nadchodzącej najlepszej dziesiątce.

Jak napisał Petar Milovanovic, twórcy rankingu mieli bardzo dużą zagwozdkę przy wyborze zawodnika na ostatnie miejsce. Mało brakowało by zamiast reprezentanta North na dwudziestym miejscu znalazł się Ethan „nahtE” Arnold grający dla NRG. Zaraz za nim uplasował się zawodnik Natus Vincere – Egor „flamie” Vasilyev, który ostatni raz pojawił się w rankingu 2016 roku.

Dodatkowo Milovanovic wypisał listę zawodników, którzy znaleźliby się w zestawieniu, jeżeli liczyłoby ono 30 miejsc. Oto jakby wyglądała trzecia dziesiątka:

  1. United States Ethan „nahtE” Arnold
  2. Russian Federation Egor „flamie” Vasilyev
  3. Bulgaria Cvetelin „CeRq” Dimitrov
  4. Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
  5. United States Tarik „tarik” Celik
  6. United States Vincent „Brehze” Cayonte
  7. Germany Johannes „tabseN” Wodarz
  8. Brazil Fernando „fer” Alvarenga
  9. United States Jacky „Stewie2K” Yip

Jeśli chodzi o trzydziestą pozycję, to znów decyzja jest bardzo trudna i byłoby kilku godnych kandydatów by ją objąć. Wśród kandydatów znaleźliby się m.in. w0xic, chrisJ, nitr0, ISSAA, olofmeister, JW, kennyS, f0rest oraz flusha.