Joshua „⁠steel⁠” Nissan został odsunięty od głównego składu Chaos Esports Club, zaraz po tym jak zespół awansował do najlepszej dwudziestki rankingu HLTV.

Kanadyjski gracz to zdecydowanie jeden z najbardziej marnowanych talentów na scenie CS:GO. Ban na ustawianie meczów w 2014 roku utrudnił jego karierę, wszak organizacje liczące na występy na Majorze, nie chciały kontraktować steela. Dopiero w 2017 roku otrzymał drugie życie dzięki zniesieniu blokady na turnieje ze stajni ESL oraz DreamHack. Od tego czasu zagościł na dłużej w zespołach Ghost oraz Chaos EC i pod jego przywództwem obydwa znalazły się w najlepszej dwudziestce rankingu HLTV.

Według najnowszych doniesień, mimo niedawnego sukcesu Joshua „⁠steel⁠” Nissan zdecydował się skończyć swoją przygodę z CS:GO. Trzydziestoletni zawodnik idąc za najnowszym trendem, porzuci Counter-Strike'a na rzecz nowej produkcji od Riot Games. Potwierdza to również ogłoszenie organizacji, w której wspomniano, że steel na ten moment staje się pełnoetatowym streamerem Valoranta.

Rolę kapitana w Chaos przejmie Anthony „⁠vanity⁠” Malaspina, zaś lukę w zespole wypełni najprawdopodobniej meksykański gracz Edgar „⁠MarKE⁠” Maldonado, który niedawno rozstał się z Ze Pug Godz. Obecnie pozostaje nam czekać na potwierdzenie tego transferu.