Jastrzębie są coraz bliżej osiągnięcia sukcesu w GameAgents League Season 3. Dziś w ramach półfinału pokonały Nemige wynikiem 2:1.

Jak wszyscy wiedzą – od pewnego czasu x-kom AGO testuje nowych zawodników, aby utworzyć najlepszy możliwy skład opierając się na GruBymFurlanie i trenerze miniroxie. Warto jednak przypomnieć, że Jastrzębie grając jeszcze ze szperokap3rem oraz phrem dobrze radziły sobie w internetowych zawodach GameAgents League Season 3, w których zaszły aż do półfinału. Dziś mieliśmy okazję obserwować w akcji starą formację reprezentującą organizację Jakuba Szumielewicza w starciu z Nemigą.

O dziwo pierwsza mapa spotkania była prawie ciągle kontrolowana przez Polaków. Mimo, że ci nie trenowali ze sobą od paru tygodni, to i tak byli w stanie zdobywać punkty. Koniec końców wygrali 16:11 obejmując przewagę w pojedynku BO3. Nie mogło być jednak zbyt pięknie. W kolejnych zmaganiach zespół ROBO odpowiedział triumfując 16:10 i tym samym doprowadził do remisu. Awans do finału był zatem na wyciągniecie ręki dla obu stron. Rywalizacja na Inferno zadecydowała o tym kto się będzie z niego cieszył, a kto zakończy swój udział w zawodach na 3/4 miejscu. Rozgrywka była emocjonująca do samego końca, ale ostateczny cios zadali nasi rodacy, którzy cieszyli się ze zwycięstwa rezultatem 16:13.

Następnym enemy podopiecznych miniroxa będzie HAVU. Na ten moment nie wiadomo kiedy odbędzie się to widowisko, ale jedno jest pewne – wspomniana trójka na początku tekstu ma świetną okazję, żeby dobrze pożegnać się ze swoim byłym pracodawcą.