StarLadder od pewnego czasu jest jednym z czołowych organizatorów dużych turniejów CS:GO, lecz jeszcze nigdy nie przyszło im organizować Majora. To może się zmienić.

Alex „Alex007” Trushliako pracujący dla StarLaddera napisał dziś na twitterze, że jego firma będzie organizatorem kolejnego Majora. Później próbował sprostować swoje twierdzenie, mówiąc, że nie do końca zna się na scenie i tak naprawdę chodziło mu o nadchodzący turniej w Chinach. Jednak wedłuk Jarka „DeKay'a” Lewisa pierwszy wpis nie był błędny. Według niego kolejny Major ma zostać zorganizowany w Berlinie, jesienią bieżącego roku.

StarLadder przez ostatnie trzy lata zorganizował na całym świecie osiem dużych turniejów, których łączna pula nagród wynosi prawie $2.000.000. Jednak nigdy nie przyszło im współpracować z Valve. Organizacja ta jako pierwsza wprowadziła w życie system szwajcarski z meczami best-of-three. Już pod koniec marca w Szanghaju odbędzie się StarSeries & i-League CS:GO Season 7, który w puli posiada $500.000.