Lepszego startu na Majorze Team Liquid nie mógł sobie wymarzyć. Amerykanie pokonali CR4ZY, czyli jedną z najsolidniejszych ekip minionej fazy turnieju w Berlinie.

9

Początek starcia został lekko przespany przez CR4ZY, przez co Team Liquid cieszył się kilkoma punktami przewagi. Na szczęście jednak, dla dobra widowiska LETN1 i spółka szybko powrócili do gry. Z rundy na rundę ich defensywa prezentowała się coraz solidniej, dzięki czemu również przejęli prowadzenie na tablicy wyników. Podopieczni emiego ostatecznie wygrali pierwszą połowę 8 do 7.

Po krótkiej przerwie wróciliśmy do zmagań. Pistoletówka wpadła bez żadnych problemów na konto Liquid, które najwidoczniej czuło się o wiele mocniej w obronie. Widać to było w następnych odsłonach, gdzie grono huNtera było dosłownie niszczone. Najlepiej obrazuje to końcowy wynik, którym mecz wygrała amerykańska drużyna – 16:9.Za polską transmisję odpowiada agencja gamingowa FantasyExpo. Mecze będzie można oglądać na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Więcej informacji o Majorze znajdziecie tutaj.