Na początku spotkanie było bardzo wyrównane, lecz kiedy doszło do zamiany stron CR4ZY pokazało się ze świetnej strony i pokonało Ninjas in Pyjamas.

Serbia  CR4ZY

16

Faza Nowych Legend
StarLadder Major Berlin 2019
Bilans 0-1

Train
(7:8; 9:2)

Sweden NiP

10

Train

Początek spotkania mimo predykcji osób należał pod dyktando Ninjas in Pyjamas. Ekipa ze Szwecji wygrała pistoletówkę oraz trzy kolejne starcia, co pozwoliło im już na sam start zdobyć przewagę. Następnie CR4ZY zwyciężyli w dwóch potyczkach i mimo jednego potknięcia dali radę wyjść na prostą i doprowadzić do remisu. Końcówka pierwszej połowy była również niezwykle wyrównana, lecz koniec końców to formacja Lekr0 wyszła na minimalne prowadzenie 8:7.

Po zmianie stron sytuacja z każdą rundą była coraz bardziej klarowna. Mimo prób odpowiedzi i nawiązania walki, przez graczy z Półwyspu Skandynawskiego, to jednak antyterroryści pokazywali się z lepszej strony, co w stu procentach przekładało się wynik i po chwili CR4ZY mogło się już cieszyć z wygranego spotkania.

a polską transmisję odpowiada agencja gamingowa FantasyExpo. Mecze będzie można oglądać na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Więcej informacji o Majorze znajdziecie tutaj.