FaZe Clan przełamuje złą passę w meczach na mousesports. Filip „NEO” Kubski rozpoczynają zmagania na Majorze od gładkiego zwycięstwa!

8

FaZe wygrało pistoletówkę głównie dzięki świetnej dyspozycji raina, który zdobył aż trzy eliminacje. Myszy co prawda nie zaskoczyły podczas force'a, lecz tylko gdy kupili pełne ekwipunki, zdołały doprowadzić do remisu. Woxic zapewnił swojej drużynie prowadzenie, wygrywając sytuację jeden na jednego z GuardiaNem. Jednak chwilę później drużyna Polaka po świetnych akcjach olofmeistera odzyskała inicjatywę i zaczęła budować przewagę. W dziesiątej rundzie NEO zaprezentował świetne skrót apartamentów na obszarze bombowym B, który doprowadził do dwóch fragów. Jednak w kolejnej potyczce mousesports wygrało force'a, dając sobie szansę na odrobienie strat w pierwszej połowie. Bombsite B chroniony przez Kubskiego i olofmeistera był zdecydowanie słabym ogniwem FaZe. Skuteczną obronę przeprowadzili dopiero gdy na tym obszarze bombowym znalazło się trzech antyterrorystów. Jednak mimo to, to FaZe zakończyło pierwszą połowę przewagą 9:6.

Druga pistoletówka wpadła na konto mousesports. Brak zestawu rozbrajającego zmusiła Myszy do zachowywania broni podczas kolejnej potyczki, przez co inicjatywa wróciła w ręce reprezentantów FaZe. NEO i spółka w późniejszych rundach pokazali, że potrafią reagować na to co się dzieje na mapie. Kombinacyjna gra, dobre decyzje indywidualne, a przede wszystkim celne strzały spowodowały, że wynik na ich koncie sukcesywnie rósł.Za polską transmisję odpowiada agencja gamingowa FantasyExpo. Mecze będzie można oglądać na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Więcej informacji o Majorze znajdziecie tutaj.