W kolejnej serii spotkań faworyci tym razem nie zawiedli. G2 Esports oraz North pokonują swoich oponentów i zaliczają udany debiut w Berlinie.

  • France G2 Esports 16:10 China TYLOO

Pierwsza pistoletówka padła łupem TYLOO, które dzięki temu mogło również bez większego problemu zwyciężyć na starciu z lepszym wyposażeniem. Mimo tego G2 na pełnym ekwipunku nie odpuszczało i dobre ataki poskutkowały dorobkiem punktowym, który u Francuzów ciągle się powiększał. Chińczycy nie chcieli być dłużni i do pewnego momentu grali jak równy z równym , lecz koniec końców ekipa Shoxa wygrała pierwszą część mapy wynikiem 9:6. Po zmianie stron formacja znad Sekwany kontynuowała swoją wzorową grę, przez co TYLOO musiało uznać wyższość w końcowym rezultacie meczu.

  • Denmark North 16:5 Brazil INTZ

Duńczycy od samego początku pokazywali, że są zdecydowanie lepszą drużyną niż INTZ. Ich wzorowa gra po stronie broniącej kompletnie niszczyła jakiekolwiek ataki od Brazylijczyków, co skutkowało tym, że terroryści nie potrafili zwyciężyć w żadnej rundzie. Przy wyniku 11:0 formacja atakująca się przełamała i zdobyła jedno oczko, lecz to był szczyt ich możliwość i połowa zakończyła się wynikiem 14:1. Po zmianie stron kompletnie nic się nie zmieniło i Duńczycy bez żadnego problemu zamknęli to spotkanie.

Za polską transmisję odpowiada firma FantasyExpo. Mecze będzie można oglądać na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Więcej informacji o Majorze znajdziecie tutaj.