Faworyt Majora zawiódł! Liquid przegrało z NRG, które ma już bilans 2-0 i jest o krok od play-offów.

 United States Team Liquid

9

Faza Legend
StarLadder Major Berlin 2019
Bilans 1-0

Dust2
(6:9; 3:7)

United States NRG

16

Dust2

Team Liquid mógł się cieszyć z wygranej pistoletówki, w której nitr0 czterokrotnie fragując zrobił robotę. Później jednak długo nie potrafił sobie poradzić z atakującym NRGCeRq i spółka od drugiej odsłony dosłownie dominowali najlepszy skład na świecie według rankingu HLTV. Dopiero w dziesiątej rundzie nadeszło przełamanie od podopiecznych adreNa, którzy znaleźli sposób na powstrzymanie rozpędzonej przeciwnej formacji. Dzięki temu ich sytuacja w meczu trochę się poprawiła. Po piętnastu starciach przegrywali zaledwie 6:9.

Tempo spotkania nawet przez chwilę nie zmalało. W drugiej połowie ponownie byliśmy świadkami masy niesamowitych zagrań. Między innymi mowa o trzech trafieniach Ethana, które w siedemnastej rywalizacji mocno ustawiły widowisko pod NRG EsportsLiquid oczywiście próbowało dalej walczyć, ale nieskutecznie. Grono tarika ostatecznie wygrało 16:9!

Za polską transmisję odpowiada agencja gamingowa FantasyExpo. Mecze będzie można oglądać na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Więcej informacji o Majorze znajdziecie tutaj.