KEi zagra na pierwszym LAN-owym turnieju ze Sprout. Już 20 listopada zespół Polaka przyjedzie do Hamburga, aby powalczyć o główną nagrodę w postaci 13. tysięcy dolarów.

Awans na LAN-a zespół Polaka wywalczył sobie, dzięki zwycięstwu z REZIST. Obie drużyny spotkały się już ze sobą kilka dni temu. Wówczas górą także była formacja naszego rodaka, jednakże tym razem zespołowi raalza udało zamknąć pojedynek już na dwóch mapach, wygrywając 16 do 12 na Overpassie i 16 do 10 na Anciencie.

Na obu mapach z świetnej strony zaprezentował się KEi, który miał największy wpływ na zwycięstwo swojej drużyny. Nasz rodak spotkanie z REZIST zakończył z największą liczbą fragów na serwerze, a także bardzo wysokim ratingiem na poziomie 1,33. Był to najlepszy indywidualny występ Polaka od momentu dołączenia do Sprout.

LAN-owe finały UNITED Pro Series rozpoczną się już 20 listopada. Wcześniej Sprout czeka jeszcze spotkanie z SSP, które zadecyduje o tym, która z tych ekip rozpocznie rozgrywki w Hamburgu od drabinki wygranych, a która będzie musiała przejść przez turniej bez żadnego marginesu błędów.