Za nami kolejne ekspresowe spotkania w ramach #GramyDlaBiałorusi. Formacja dychy i snatchiego melduje się w finale, w którym powalczy o 50,000 złotych.

Germany Sprout 16:6 Poland Illuminar

Vertigo od startu było pod kontrolą Sprout. To właśnie oni grali po stronie terrorystów i co rusz prezentowali nam świetne zagrania. W całej pierwszej połowie stracili tylko cztery rundy. Z dobrej strony prezentowali się dycha oraz denis, którzy byli zmorą zawodników Illuminar.

Druga przegrana pistoletówka była już wręcz wyrokiem dla formacji snaxa. IHG zdołało jeszcze zdobyć dwa punkty, lecz o comebacku nie było nawet mowy. Niemiecka organizacja jest już pewna udziału w finale #GramyDlaBiałorusi, gdzie może powalczyć o 50,000 złotych.

Za chwilę przejdziemy do kolejnego spotkania w ramach charytatywnego wydarzenia #GramyDlaBiałorusi – sAw vs. Nemiga. Przypominamy, że rozgrywkom towarzyszy zbiórka pieniędzy dla Fundacji Białoruski Dom, która od wielu lat wspiera działania na rzecz demokracji i praw człowieka oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Przekierowanie do składki znajdziecie pod tym adresem.