W obozie Izako Boars nie dzieje się najlepiej, lecz dziś mogą osiągnąć mały sukces – awansować do piątego sezonu LOOT.BET Season 5.

Podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego w ostatnim czasie przeżywają potężny kryzys. Dowodem tego jest zajęcie ostatniego miejsca w tabeli jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski – jest to pewne, mimo że liga jeszcze nie dobiegła końca. Frustrację poszczególnych zawodników można wyczuć we wpisach umieszczanych na social mediach, którzy jasno przyznają, że reprezentowany przez nich poziom jest bardzo niezadowalający.

Jednak pomimo pasma porażek, Izako Boars zdołało wczoraj wygrać z EXTREMUM i przybliżyć się do udziału w piątym sezonie rozgrywek LOOT.BET. Dziś Dziki mogą dołączyć do pozostałych czterech polskich zespołów w tych zawodach, lecz na ich drodze stanie bułgarski skład SKADE, zajmujący obecnie 69 miejsce w rankingu HLTV. Forma SPELLANA i spółki również nie należy do najstabilniejszych, gdyż rozgrywają niewiele oficjalnych spotkań. Z pewnością Luz i spółka mają realne szanse na awans.

Jednak w przypadku potknięcia, Izako Boars będzie miało jeszcze jedną szansę na zapewnienie sobie udziału w 5. sezonie LOOT.BETu. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 i będzie go można obejrzeć pod tym adresem, zaś mecz drugiej szansy rozegrany zostanie około 18:30.