Ośmiorniczki po raz kolejny w tym roku dokonały zmian w szeregach dywizji CS:GO. Tym razem swoje miejsce w składzie zachowali jedynie Kei oraz Kylar.

Z oświadczenia AVEZ wynika, że za porozumieniem obu stron z organizacją pożegnał się Nawrot, Markoś, Riczi Maszynka oraz Bogdan, który sprawował funkcję trenera. Są to zatem osoby, które reprezentowały barwy Ośmiornic od wielu miesięcy. Najkrótszy staż posiadał Kacper Benc, którego pod barwami organizacji mogliśmy oglądać od siódmego listopada.

Osiągnięcia składu w ciągu ostatnich tygodni pozostawiały sporo do życzenia. 3-4. miejsce podczas ESL Mistrzostw Polski, czy słabe wyniki na Nine to Five, to ewidentnie poniżej oczekiwań zarówno graczy, jak i organizacji. Mógł być to zatem główny powód decyzji o opuszczeniu szeregów AVEZ. Na scenie znajduje się obecnie wielu wolnych graczy, więc cała czwórka nie powinna mieć większych problemów ze znalezieniem nowego domu, czy stworzeniem własnego mixu. W szeregach ośmiornic pozostało jedynie dwóch zawodników – Kei oraz Kylar. Kim AVEZ uzupełni lukę w składzie? Tego dowiemy się zapewne w najbliższym czasie.