Michał „SooN” Wójcicki wraca do gry! Snajper zapowiedział, że przed nim ostatnia szansa, aby udowodnić swój potencjał, ale nie zdradził, kto będzie mu towarzyszył w tej przygodzie.

Wójcicki stawiał swoje pierwsze kroki w CS-ie ładne kilka lat temu, gdy jeszcze wspomniany tytuł nie był aż tak bardzo rozwinięty. W przeszłości reprezentował między innymi ATB Gaming, PRIDE oraz x-kom Team. Jeżeli chodzi o przebieg jego kariery, to można powiedzieć, że stanęła ona w miejscu, gdy został przesunięty na ławkę rezerwową w x-komie, a lukę w głównym składzie wypełnił po nim Daniel „STOMP” Płomiński. Niestety po tym wydarzeniu o SooNie długo nie było nic konkretnego słychać, poza jakimiś epizodami w mniej znanych formacjach, które i tak po chwili się kończyły.

Dziś jednak nadszedł przełomowy dzień w życiu Michała. Jak wynika z jego wpisu umieszczonego na fanpage'u, AWPer ponownie wkroczy do akcji i przed nim ostatnia szansa, żeby osiągnąć upragniony sukces. Na ten moment nie wiemy z kim stworzy nowe grono, bądź do jakiej drużyny trafi, ale napisał, że jego zespół będzie niezwykle mocny i jest pewny, że trafi z nim do fazy pucharowej nadchodzących ESL Mistrzostw Polski. To bez wątpienia odważna deklaracja, ale kto wie – być może w przyszłości się ona sprawdzi!