Zgodnie z ustaleniami naszej redakcji Actina PACT pozyskała dwóch nowych zawodników – Kamila „Sobola” Sobolewskiego oraz Patryka „sidney'a”Koraba.

Drużyna CS:GO pod banderą PACT zaliczyła dość udany 2018 rok. Wiele zmieniło się po przyjęciu w szeregi Tomasza „ToM223” Richera, z którym zespół po pokonaniu AGO Esports zdobył tytuł wicemistrza Polski. Jednak o ile większość roku skład progresował, tak końcówka zatarła dobre wrażenie. Stąd z głównej piątki odeszło aż dwóch zawodników – Michał „MOLSI” Łącki oraz wcześniej wspomniany Richter. Dodatkowo zakontraktowany nie został Kamil „kamil” Kamiński, który był przymierzany na trenera i pełnił tę funkcję przez okres testowy.

Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego od początku grudnia testowali zawodników. Teraz, czyli prawie dwa miesiące później, zdecydowali się na przyjęcie nowego duetu. Zgodnie z informacjami ustalonymi przez naszą redakcję, do głównej piątki przyjęci zostaną Kamil „Sobol” Sobolewski oraz Patryk „sidney” Korab. Wokół Sobolewskiego zrobiło się szczególnie głośno podczas jego występu na ASUS ROG Join The Republic Challenge, gdzie pokazał się z fenomenalnej strony grając w reprezentacji Polski. Korab natomiast nieraz pokazał na co go stać grając w Miksturze u boku Pawła „byali” Bielińskiego.

Skład dywizji CS:GO w Actina PACT będzie prezentować się następująco:

  • Poland Kacper „darko” Ściera
  • Poland Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Poland Patryk „sidney” Korab