Pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące nowego składu Janusza „Snax” Pogorzelskiego. 27-latek zasili nową organizację – Anonymo – w której skład wejdą jeszcze KEi i Kylar.

Informację o nowej organizacji jako pierwsze przekazało twitterowe konto „polish leaks”. Według niego nowa marka będzie nosiła nazwę Anonymo, co ciekawe w poniedziałek na Twitterze pojawiło się takie oto konto:

Wszystko wskazuje na to, że organizacją będzie przewodził znany w środowisku Mateusz „Sówek” Kowalczyk, który wcześniej był menadżerem Illuminar. Poza wskazówką znajdującą się powyżej (sowa) mamy jeszcze jedną poszlakę. Tropem na to wskazującym jest tweet Sówka z 9 stycznia, który brzmiał następująco: 011000010110111001101111. Brzmi bez sensu? Dla zwykłego człowieka owszem, bowiem jest to kod binarny, który w „naszym” języku zmienia się w trzy litery: ano.

Do nowego projektu Kowalczyk ma ze sobą zabrać Snaxa. Do drużyny trafią jeszcze Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz, którzy kilka dni temu pożegnali się z AVEZ. Przypomnijmy, że wraz z odejściem wymienionego duetu pojawiły się plotki o wykupie graczy. Wygląda na to, że kupującym była nowa organizacja Anonymo. Pozostałych dwóch zawodników jeszcze nie wybrano.

Zapewne wkrótce poznamy więcej szczegółów, szczególnie o samej organizacji, która już zdążyła zaprezentować się nam na Twitterze.