Janusz „Snax” Pogorzelski po wygranym meczu na FaZe Clan wystąpił w pomeczowym wywiadzie, w którym opowiedział o swoich przeżyciach.

ENCE grające pod polską flagą wciąż pozostaje niepokonane! Snax, hades oraz dycha mają za sobą już trzy mecze, a wczoraj udało im się pokonać mistrzów PGL Major Antwerp 2022. Zespół Polaków pokonał FaZe Clan w niesamowitej serii best-of-three, w której najlepszym graczem był Janusz Pogorzelski. Janek jedynie jako zmiennik świetnie wpasował się w skład i udowodnił, że wciąż jest w stanie grać na najwyższym poziomie.

Pogorzelski udzielił pomeczowego wywiadu, w którym opowiedział o swoim wpasowaniu się w międzynarodowy skład oraz swojej obecnej sytuacji w karierze. Rozpoczął do tego, że stara się być osobą podbijającą morale oraz wprowadzającą dobry nastrój do drużyny. Po wczorajszej przegranej na mapie Mirage pocieszał resztę zapewniając, że FaZe Clan nie gra lepiej od nich, a porażka wynikała z kilku małych błędów.

W temacie swojej przyszłości Pogorzelski powiedział: Oczywiście, że traktuję tę szansę na poważnie. Tak jak pisałem na twitterze, wciąż szukam drużyny, indywidualnie dużo trenuję, robię sporo rzeczy, wciąż chcę grać na najwyższym poziomie. Myślę, że dziś pokazałem na co mnie stać. 

Pełen wywiad do wysłuchania poniżej: