Takiego duetu nikt się nie spodziewał – Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski wraz z Januszem „Snaxem” Pogorzelskim weźmie udział w turnieju duetów z pulą nagród 50.000 złotych!

Rozgrywki x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League ogłoszono niedawno i jak dotąd potwierdzono trzech uczestników. Pierwsze zaproszenia trafiły do Damiana „furlan” Kisłowskiego oraz Macieja „F1KU” Miklasa reprezentujących x-kom AGO. Zaraz za nimi ujawniono, że w turnieju weźmie również udział Michał „MICHU” Müller, lecz wciąż nie wiadomo kto będzie jego kompanem.

Dosłownie przed chwilą organizatorzy poinformowali, że trzeci zestaw zaproszeń trafia do dwójki, która przez cztery lata reprezentowała ukochane przez polskich fanów Virtus.pro. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski oraz Janusz „Snax” Pogorzelski ponownie staną ramię w ramię walcząc o duże pieniądze. Co ciekawe, wspomniana dwójka wystąpi w wydarzeniu w barwach organizacji Liquid Biceps, którą Jarząbkowski zajął się pod koniec ubiegłego roku.

x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League odbędzie się w dniach 30-31 stycznia w Warszawie. Najpewniej będzie to pierwszy turniej LAN-owy w 2021 roku, i jeden z pierwszych od wielu miesięcy w Polsce. Organizatorzy obiecali zapewnić wszystkim uczestnikom jak największe bezpieczeństwo. W turnieju weźmie udział sześć zaproszonych zespołów, a na dwa pozostałe miejsca przeprowadzone zostaną otwarte kwalifikacje, z czego jedne skierowane zostaną wyłącznie do duetów żeńskich.