Janusz „Snax” Pogorzelski został wpisany na listę graczy rezerwowych Teamu Vitality w europejskim turnieju RMR.

Najlepsze zespoły CS:GO na świecie przygotowują się na nadchodzące turnieje RMR. Kwalifikacje do IEM Rio Major 2022 wystartują już za niecałe dwa tygodnie, a liczba Polaków w turnieju może się powiększyć. Team Vitality na listę rezerwowych graczy wpisało Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, który w razie niezdolności do gry jednego z zawodników głównego składu, wskoczy w jego miejsce.

Taka sytuacja miała miejsce w przypadku IEM Dallas, gdy Lotan „Spinx” Giladi nie otrzymał wizy do USA. Janusz „Snax” Pogorzelski wypełniając lukę w ENCE pokazał się ze znakomitej strony, a zespół zajął ostatecznie drugie miejsce w turnieju. Być może francuska organizacja zwróciła się w stronę Snaxa wiedząc, że jest w stanie dobrze wypełnić rolę Spinxa gdyby Izraelczyk nie mógł pojawić się na serwerze.

Z innych ciekawostek, Nicolai „device” Reedtz nie pojawił się na liście rezerwowej Ninjas in Pyjamas, co może potwierdzać ostatnie plotki o chęci sprzedania duńskiej gwiazdy. Nie zobaczymy go również wśród rezerwowych Astralis, z którym ponownie łączony jest Reedtz. Co ciekawe duńska drużyna wystąpi na RMR w zmienionym składzie, ponieważ k0nfig przez kontuzję kostki nie będzie mógł się pojawić na Malcie. Zastąpi go reprezentant Astralis Talent – Mikkel „MistR” Thomsen.