Passa ośmiu porażek z rzędu przełamana. Evil Geniuses pokonało 00Nation na start IEM Fall: NA, ale nie potrafiło pójść za ciosem i w drugim mecz niespodziewanie uległo TeamOne.

Rozgrywki na IEM Fall: NA Evil Geniuses rozpoczęło od zwycięstwa z 00Nation. Zespół Polaka nie dał praktycznie żadnych szans Brazylijczykom, którzy przeciwko EG byli w stanie ugrać jedynie pięć rund. Świetny powrót zaliczył stanislaw, który spotkanie zakończył ze statystykami 20-7.

Wydawać się mogło, że Evil Geniuses zakończy pierwszy dzień rozgrywek IEM Fall: NA w świetnych humorach. Drugim rywalem podopiecznych dapsa tego wieczoru miało być TeamOne. Czyli jedna ze słabszych drużyn w całej stawce.

Niestety – drugi grupowy mecz na IEM Fall kompletnie nie poszedł po myśli Evil Geniuses. Brazylijczycy szybko sprowadzili na ziemię drużynę prowadzoną przez dapsa. Zespół z ogromnym talentem w składzie – malbsMdem dał solidną lekcję formacji Polaka. Ta zdołował wygrać tylko pięć rund na przestrzeni całego spotkania. O pojedynku z TeamOne szybko zapomnieć będzie chciał  szczególnie MICHU, które zakończył je z tylko czterema trafieniami na koncie i był zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem na serwerze.

Dziś Evil Geniuses czekają dwa kolejne grupowe spotkania w ramach IEM Fall. MICHOWI i spółce przyjdzie się zmierzyć z Triumph i GODSENT.

  • 23:30 – Evil Geniuses vs Triumph

  • 03:15 – FURIA vs TeamOne