Nie tak miały wyglądać zawody w Bośni i Hercegowinie w wykonaniu ARCY. Większość społeczności wierzyła, że polski skład zajdzie daleko, a tymczasem odpadł on ze zmagań po dwóch porażkach z rzędu.

Cała przygoda podopiecznych loorda z LAN-em na Bałkanach rozpoczęła się od spotkania z Juggernauts, czyli ekipą, która nawet nie znajduje się w TOP 100 rankingu HLTV. TaZ i spółka byli zatem ogromnym faworytem, lecz dość szybko otrzymali zimny prysznic od enemy w postaci przegranego Traina – 11:16. Nasi rodacy mieli szansę odwrócić losy tej rywalizacji na Nuke'u, ale jej nie wykorzystali ulegając rezultatem 8:16.

Reprezentanci ARCY po porażce 0:2 z gronem Impulse'a spadli do dolnej drabinki, w której przyszło im zmierzyć się z Copenhagen Flames. Starcie z duńskim składem potrwało nieco dłużej, niż to poprzednie, ponieważ doszło w nim do trzech map. Decydująca lokacja nie okazała się jednak szczęśliwa dla naszych rodaków, którzy zaraz po jej zakończeniu mogli myśleć już tylko o powrocie do domu, gdyż zostali wyeliminowani z turnieju.

Szkoleniowiec drużyny rallena na Twitterze skomentował występ swojej paczki słowami – „Jaki cały rok, takie zakończenie sezonu”.