Renegades przybliża się do awansu na SL i-League StarSeries Season 4. W meczu czwartej rundy zespół USTILO poradził sobie z TyLoo i wyeliminował rywala z turnieju.

0

Pistoletówka została zdobyta przez Renegades, lecz formacja ta nie zdołała ponowić sukcesu i dała się przełamać rywalowi grającemu force'a. Australijczycy szybko się podnieśli i odpowiedzieli dokładnie tym samym. To był koniec wymian, a terroryści spokojnie odskoczyli na 4:1. TyLoo odpowiedziało na fullu, a clutchem 1 vs 2 popisał się Kevin 'xccurate' Susanto. Chińczycy byli bliscy wyrównania, lecz przy stanie 3:4 Joakim 'jkaem' Myrbostad poradził sobie w sytuacji 1 vs 3 z UMP-45. Po ośmiu rundach ten zawodnik mógł się pochwalić statystykami na poziomie 19-4. Gracze broniący dzielnie walczyli, ale za każdym razem po zdobyciu punktu spotykało ich przełamanie. USTILO wraz z kolegami zapewnili sobie zwycięstwo tej połowy Mirage'a na poziomie 8:5. Dwie ostatnie rundy były wymianą jeden za jeden, co oznaczało rezultat 9:6.

Druga pistoletówka wpadła na konto Renegades. Starcie anty eco było formalnością i ta drużyna mogła szykować się na fulla z pięcioma punktami przewagi. Potyczka na pełnych ekwipunkach także poszła po jej myśli. Antyterroryści błyskawicznie przybliżali się do tryumfu na wybranej przez przeciwnika mapie. Dominacja dała im dziewięć rund mapowych. Po wykorzystaniu drugiej szansy mogli już cieszyć się ze zwycięstwa 16:7.

Cobblestone

Mapa rozpoczęła się od trzypunktowego prowadzenia TyLoo. Renegades przebudziło się od razu po uzyskaniu pełnego wyposażenia. Terroryści szybko wyrównali stan spotkania, a później zaczęli ucieczkę z wynikiem. Całkowicie dominowali nad przeciwnikiem, a wynik doskonale to odzwierciedlał. Chiński skład zaprezentował dobrą obronę przy stanie 3:8. Na jego nieszczęście, ponownie dał się natychmiastowo przełamać. Ekipa USTILO zdominowała końcówkę połowy i do przerwy prowadziła 11:4.

Początek drugiej połowy mógł zwiastować szybki koniec spotkania, ponieważ trzy pierwsze rundy wpadły na konto Renegades. TyLoo zaczęło walczyć o comeback od pierwszego fulla, lecz stać ich było na zdobycie czterech punktów. Po tym antyterroryści zapewnili sobie siedem rund meczowych. Wtedy nastąpił jednak okres niemocy zawodników atakujących. Chińczycy byli bliscy doprowadzenia do dogrywki, ale ostatecznie nie starczyło im pomysłów w ofensywie. Renegades zakończyło Cobblestone'a zwycięstwem 16:13.

Pamiętajcie, że cały turniej skomentują dla Was Piotr „izak” Skowyrski, Olek „vuzzey” Kłos i Adam „destru” Gil. Natomiast wszystkie najpotrzebniejsze informacje znajdziecie na naszej dedykowanej podstronie poświęconej turniejowi. Transmisję z komentarzem najpopularniejszego polskiego streamera minionego roku znajdziecie tutaj, zaś na tym kanale swoim głosem uraczy Was dobrze znany duet, który coraz częściej pojawia się za mikrofonem przy okazji profesjonalnych rozgrywek.