Natus Vincere przedstawiło odświeżony skład swojej akademii. W szeregach NAVI Junior zobaczymy aż cztery nowe nazwiska.

NAVI może pochwalić się niesamowitym skautingiem. Przez NAVI Junior przewinęło się już wiele uzdolnionych zawodników, którzy teraz nie mogą narzekać na brak ofert z Europy. Takim przykładem jest np. m0NESY, który lada dzień powinien zostać zaprezentowany jako nowy gracz G2. Rosjanin nie jest jednak jedynym nastolatkiem, któremu szkółka Natus Vincere otworzyła drzwi ku wielkiemu światu. Miesiąc temu na listę transferową wystawienie zostali także Aunkere oraz strach.

Po rewolucji kadrowej NAVI Junior pozostało więc bez swoich największych gwiazd. Ze składu, który zdołał zdobyć wicemistrzostwo WePlay! Academy League Season 2, został jedynie headtr1ck. Przed kilkoma dniami zakończył się jednak projekt „ROAD TO NAVI”, który wyłonił nowych graczy akademii. W ten sposób u boku 17-latka znaleźli się latt1kk, nipl, UNBR0KEN oraz fen2k.

Nowy zespół NAVI Junior zadebiutuje już w styczniu 2022 roku. Start trzeciego sezonu WePlay! Academy League zaplanowany jest na 3 stycznia, a więc czasu na przygotowania headtr1ck i spółka mają niewiele.

Nowy skład NAVI Junior:

  • Russian Federation  Dmitriy „fen2k” Gladskikh
  • Ukraine Mark „UNBR0KEN” Varakuta
  • Ukraine Andrii „nipl” Kukharskyi
  • Russian Federation Vlad „⁠latt1kk⁠” Vydrin
  • Ukraine Daniil „⁠headtr1ck⁠” Valitov