Już dziś o godzinie 20.00 polska formacja iNETKOXTV rozpocznie swoje zmagania w kolejnej odsłonie QuickShot Arena. Jest to już dwudziesty dziewiąty turniej z tej serii.

Polacy w swoim pojedynku zmierzą się z bułgarską drużyną HEADSHOTBG. Będzie to ich drugie spotkanie z tą formacją. W pierwszym starciu zmierzyli się na mapie Mirage, zwyciężając ją z wynikiem 16:13. Nadchodzącą walkę rozegrają w formacie BO1 w ćwierćfinale rozgrywek QuickShot Arena #29.

HEADSHOTBG

Bulgaria Nikolay „pNshr” Paunin
Bulgaria Hristian „shEMETA” Spasov
Bulgaria Milen „MILENK0” Le
Bulgaria Minko „minko” Ivanov
Bulgaria Veselin „Geko” Ganchev

Jest to bułgarska drużyna, do której w przeszłości należeli zawodnicy dzisiejszej formacji Rogue. Obecny skład reprezentuje tę organizację od 2016 roku. Historia ich meczy nie pokazuje dużej aktywności na europejskiej scenie e-sportowej. W ostatnim czasie nie pokazują się z dobrej strony prezentując w swojej historii wiele przegranych meczy.

iNETKOXTV

Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
Poland Bartek „fullspeed” Długokęcki
Poland Tomasz „phr” Wójcik
Poland Kuba „Markoś” Markowski
Poland Michał „snatchie” Rudzki

Ten skład powstał podczas projektu GO GO CS:GO utworzonego przez dwóch polskich graczy, Patryka „easy” Dzięcioła oraz Pawła „saju” Pawelczaka. Drużyna funkcjonuje w obecnym składzie od lipca tego roku. Aktywność tego zespołu na europejskiej scenie jest znacznie większa w porównaniu z przeciwnikami. Ich ostatnim sukcesem było pokonanie szwedzkiej formacji Crowns w meczu pokazowym w ramach Gauntlet: Fight for the Crown, gdzie uzyskali wynik 2:0.

Zawodnicy obu drużyn walczą o nagrodę wysokości 1 000 USD, która jest gwarantowana za uzyskanie pierwszego miejsca w ramach tego turnieju.