00Nation wedle wcześniejszych informacje sięga po argentyńską super-gwiazdę. W nowym zespole coldzery znalazło się miejsce dla Santino „⁠trya⁠” Rigala.

try to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników w Ameryce Południowej. Argentyńczyk już od pewnego czasu prezentuje niesamowity poziom, co pokazują jego statystyki na HLTV. O ogromnym talencie 17-latka przekonało się samo Vitality, które było bezradne w starciu z fenomenalnym Rigalą i ulegli jego drużynie 1 do 2 na start BLAST Premier Fall Showdown.

Ogromny potencjał, który drzemie w tryu dostrzegł także coldzera. To właśnie sam Brazylijczyk chciał w swoich szeregach Argentyńczyka. Gwiazda światowego kalibru dostała wolną rękę, co do skompletowania nowego składu 00Nation i mogła sama wcielić się w rolę skauta. Organizacja wczoraj ponownie wyszła naprzeciw dwukrotnemu zwycięzcy  Majora i poinformowała o sfinalizowaniu transferu dotychczasowego zawodnika 9z.

Obecnie skład 00Nation liczy sześciu graczy. Według najnowszych informacji rolę zmiennika bądź rezerwowego pełnić ma jednak Vito „kNgV-⁠” Giuseppe. Oznacza to, że z nowym rosterze brazylijskiej formacji uchowa się miejsce jedynie dla dwóch graczy organizacji, którzy jej barwy reprezentowali w poprzednim roku – vsma oraz Leo_drka.

Tak prezentuje się obecny skład 00Nation:

  • Brazil Marcelo „⁠coldzera⁠” David
  • Guatemala Mario „malbsMd⁠” Samayoa
  • Argentina Santino „try⁠” Rigal
  • Brazil Leonardo „⁠leo_drk⁠” Oliveira
  • Brazil Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira
  • Brazil Vito „kNgV-⁠” Giuseppe