Faza grupowa Flashpoint wkracza w decydującą fazę. Dzisiaj poznamy kolejnych szczęśliwców, którzy zapewnią sobie udział w play-offach. Z tego powodu pochyliliśmy się nad ofertą naszego partnera – forBET.

forBET jest legalnym polski bukmacher posiadającym zakłady na wydarzenia esportowe, przeprowadziliśmy analizę dzisiejszych spotkań na FLASHPOINT. forBET posiada w swojej ofercie szeroką gamę meczów esportowych. Kursy znajdujące się w tekście zostały zaczerpnięte z tego źródła.

Brazil MIBR

*Kurs forBET:
1.94 : 1.79

Data rozpoczęcia
godz. 17:00, 19.11.2020

Russian Federation forZe

Może to nie mecz o być albo nie być w turnieju, w końcu niezależnie od wyniku żadna z drużyn nie pożegna się w czwartek z rozgrywkami, ale mimo to rezultat może nam sporo powiedzieć o aspiracjach obu ekip. Po jednej stronie mamy MIBR – drużynę złożoną „na szybko” przed wyjazdem do Europy, która jednak nie gra tak źle, jak mogło się wydawać przed debiutem. Brazylijczycy może niezbyt często wygrywają, ale jeszcze ani razu nie przegrali żadnego meczu bez urwania choćby jednej mapy. A oprócz Envy zagrali cztery mecze na ekipy z TOP10 świata.  forZe z kolei jest w słabszej formie, w ostatnim czasie potykało się z takimi zespołami jak x6tence czy Virtus.pro, z BIG Rosjanie również nie nawiązali walki, przegrywając 0:2.

Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy myślę, że warto zaryzykować i postawić na „underdoga” czyli MIBR. Brazylijczycy w końcu dobrą grę muszą zamienić na wygrywanie nie map, a meczów. Okazja do rywalizacji z forZe wydaje się idealna ku temu. Kurs 1.94 tym bardziej zachęca do zagrania na MIBR.

Sweden fnatic

*Kurs forBET:
1.17 : 4.57

Data rozpoczęcia
godz. 14:00, 19.11.2020

Sweden dignitas

Klasyk, ale można powiedzieć, że bardzo naciągany. Odnowione Dignitas pozostawiło w swoich szeregach już tylko f0resta i friberga, próżno szukać GeT_RiGhTa i Xizta. fnatic zaś to również tylko część dawnej ekipy, jednak w odróżnieniu od „starego NiPu” flusha i spółka trafili z wyborami nowych graczy, a także po prostu są w lepszej formie indywidualnej. Przez to fnatic pozostaje jeszcze w kręgu szeroko pojętego światowego topu, Dignitas zaś to peryferie CS:GO. Odnajduje to swoje odzwierciedlenie w kursach – za zwycięstwo fnatic bukmacher oferuje jedynie stawkę 1.17.

Tak niski kurs jest jednak trochę przekłamany, Szwedzi bowiem nie są w aż tak dobrej formie. Od 19 października wygrali tylko jedno spotkanie i to na niezbyt mocne c0ntact. Z drugiej strony Dignitas również nie powala dyspozycją i tegorocznej jesieni przegrało wszystkie spotkania, wygrywając jedynie również z c0ntactem. Ekipę friberga pokonywały jednak o wiele mniej prestiżowe drużyny niż fnatic, z tego powodu drużyna złożona w pełni ze Szwedów wydaje się faworytem. Kurs 1.17 może nie jest jakiś piorunujący, ale wydaje się bardzo pewny. Dla ludzi nieco bardziej skorych do ryzyka proponuję handicap -1,5 na fnatic – kurs w tym przypadku wynosi 1.71.