Z poważnym osłabieniem w zespole będą musieli radzić sobie zawodnicy SK Gaming. Otóż przez dwa miesiące kolegów nie wspomoże Fernando „fer” Alvarenga, który musi się poddać dwóm operacjom.


Zawodnik obecnie najlepszej drużyny świata od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Mniej poważnym są problemy z jamą nosową. „fer” ma bowiem problemy z oddychaniem, po tym, jak złamał on nos. Jak sam stwierdza, przeszkadza mu to zarówno w grze, jak i życiu prywatnym.

Dużo poważniejszy kłopot jest jednak z uchem. Po zakończeniu ubiegłego sezonu, zawodnik sam pisze, że odwiedził dwóch specjalistów, gdyż uskarżał się na straszny ból, krwawienie z ucha i inne dolegliwości. Okazało się, że lekarze podejrzewali nowotwór.

Alvarenga po rozmowie z organizacją, drużyną oraz rodziną stwierdził, że wróci do gry, kiedy wyleczy wszystkie swoje dolegliwości. Przerwa będzie o tyle dłuższa, iż nie da się operacji połączyć, a więc 25-latek będzie zmuszony przejść dwa osobne zabiegi. Jako pierwszy wybrał on korektę nosa.

W czasie, gdy „fer” będzie walczył o swe zdrowie, organizacja zakontraktowała stand-ina. Jest nim gracz INTZ – Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves. 19-latek zasłynął na scenie, reprezentując barwy Immortals. Teraz ma on okazję sprawdzić się w najlepszej brazylijskiej formacji.

Obecny skład SK Gaming:

Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
Brazil Marcelo „coldzera” David
Brazil Lincoln „fnx” Lau
Brazil Epitacio „TACO” de Melo
Brazil Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves