We wrześniu oficjalnie zasilił szeregi GamerLegion. Dziś może się cieszyć z awansu na Majora. Kamil „siuhy” Szkaradek razem ze swoją nową drużyną poleci do Rio!

• European Union GamerLegion 2:0 Ukraine B8

Team GamerLegion po czterech spotkaniach w ramach turnieju RMR przystąpił do piątej potyczki – tej najważniejszej, bowiem jej stawką był slot na Majorze w Brazylii. Seria BO3 rozpoczęła się na Overpassie wybranym przez podopiecznych Ashleya „ashhh” Battye'a, którzy grając w ofensywie mieli lekkie problemy z rywalem. Mimo wszystko wypracowali całkiem bliski rezultat 6:9, a następnie po CT przejęli inicjatywę i nie oddali jej do samego końca zamykając mapę – 16:12.

Po krótkiej przerwie obie formacje ponownie znalazły się na serwerze – tym razem jednak na Nuke'u, którego chciało rozgrywać B8. Widać było, że ukraiński zespół ma na siebie pomysł w ataku, choć i tak GamerLegion zdołał przenieść się do drugiej części mając przewagę – 9:6. Podobnie, jak na Overpassie połowa numer dwa była świetna w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Kamila „siuhy” Szkaradka. Skład naszego rodaka pewnym krokiem szedł po swoje, aż postawił kropkę nad „i” triumfując nad przeciwnikiem 16:10.

Zwycięstwo na Nuke'u oznaczało oczywiście wygraną GamerLegion w całym meczu – 2 do 0 i awans tej ekipy na nadchodzącego Majora w Rio. Kamil „siuhy” Szkaradek dołączył do Pawła „dycha” Dychy i Macieja „F1KU” Miklasa, którzy nieco wcześniej zgarnęli slota na to wydarzenie.