Polscy piłkarze dołączają do akcji walki z koronawirusem. W piątek odbędzie się mecz pokazowy w Counter-Strike'a, który zostanie skomentowany przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego.

Panująca pandemia koronawirusa sparaliżowała świat tradycyjnego sportu oraz pochłania coraz większe środki pieniężne podmiotów walczących z wirusem. Pośrednio odbija się to na każdym z nas. Polscy piłkarze postanowili zorganizować zrzutkę, a zebrane środki przekażą jednej z organizacji zajmujących się wspieraniem polskiej ochrony zdrowia.

W tym celu odbędzie się mecz pokazowy w Counter-Strike'a, bo jak podkreśla Wojciech Pawłowski, CS ma jedną wielką zaletę – nie trzeba wychodzić z domu aby w niego pograć. Na serwerze spotkają się takie nazwiska jak Klich, Pawłowski, Linetty czy Kapustka. Całe spotkanie skomentuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych esportowych speakerów w Polsce – Piotr „izak” Skowyrski. Oprócz tego, podczas pokazowych rozgrywek, będą prowadzone licytacje koszulek meczowych poszczególnych zawodników.