Tak udanych otwartych kwalifikacji w wykonaniu polskich drużyn nie pamiętają nawet najstarsi fani Counter-Strike’a. Cztery nadwiślańskie drużyny powalczą miedzy sobą o awans do zamkniętych eliminacji REPUBLEAGUE Season 3: V4.

Nie to nie są otwarte kwalifikacji do REPUBLEAGUE Season 3: V4, aczkolwiek spoglądając na półfinały eliminacji, możemy odnieść takie wrażenie. Do najlepszej czwórki REPUBLEAGUE Season 3: V4 Open Qualifier awansowały aż cztery zespoły z naszej rodzimej sceny.  Przez pierwszy dzień rozgrywek bezbłędnie udało się przebrnąć GameAgents, UNGENTIUM, MONKE oraz AzerbejdżanPL, czyli ex-Izako Boars.

To oznacza, że kwestia awansu do zamkniętych kwalifikacji REPUBLEAGUE Season 3: V4 rozstrzygnie się tylko i wyłącznie między polskimi drużynami. Co więcej, w drugiej rundzie eliminacji zobaczymy aż dwa zespoły znad Wisły, bowiem organizatorzy przyznają jednej z naszych rodzimych drużyn bezpośrednie zaproszenie. W zamkniętych eliminacjach czeka już także ENCE na czele z Hadesem i Dychą.

W półfinale otwartych eliminacji do REPUBLEAGUE Season 3: V4 MONKE zmierzy się z UNGENTIUM, natomiast ex-Izako Boars podejmie GameAgents. Zwycięzcy tych pojedynków powalczą następnie o miejsce w zamkniętych kwalifikacjach.

Harmonogram:

16:00- Poland ex-Izako Boars vs GameAgents Poland

16:00 – Poland UNGENTIUM vs MONKE Poland