Reprezentanci Sferis PRIDE już jutro udadzą się do Warszawy, by przez kilka dni doskonalić swoje umiejętności podczas bootcampu.

Jedna z czołowych polskich drużyn, która powoli przebija się na scenę europejską, rozpoczyna bootcamp w Warszawie, podczas którego jej celem będzie doskonalenie umiejętności, analiza gry czy chociażby próba naprawienia jej błędów. Sferis PRIDE bardzo profesjonalnie podchodzi do całej sprawy, dzięki czemu już w niedalekiej przyszłości może namieszać na światowej scenie Counter-Strike'a.

Podczas jednego z filmów Macieja 'sawika' Sawickiego, w którym przepytuje on właściciela polskiej organizacji, Piotr 'neqs' Lipski opowiada między innymi o celach drużyny. Jednym z nich jest zagranie na najważniejszym turnieju w karierze każdego profesjonalnego gracza Counter-Strike'a, czyli Majorze. Jest to jak najbardziej realna myśl, która być może spełni się jeszcze w tym roku.

Reprezentanci Sferis PRIDE z każdym dniem stają się coraz lepsi, co udowadniają na przykład swoimi wynikami. Niedawno pokonali szwedzkie GODSENT w kwalifikacjach do DreamHack Las Vegas, wczoraj mierzyli się z G2 Esports i po bardzo wyrównanym starciu na pierwszej mapie musieli uznać wyższość rywala. Jednak te spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że rośnie nam kolejna polska drużyna europejskiego wymiaru.

Jednak aby móc na stałe wbić się w czołówkę Bartosz 'Hyper' Wolny wraz z podopiecznymi musi wciąż doskonalić swoje umiejętności. Dlatego też organizacja zorganizowała bootcamp dla swoich zawodników, by Ci mogli spełniać się w tym, co robią. Już jutro (tj. piątek 20 stycznia) reprezentanci PRIDE udadzą się do Warszawy, by tam w salonie Macro Games mieszczącym się w C.H. Blue City móc rozwijać siebie oraz pracować nad lepszą grą.

Dla fanów Sferis PRIDE jej włodarze przygotowali również coś specjalnego. W niedzielę (tj. 22 stycznia) zostanie zorganizowany otwarty trening, podczas którego każdy będzie mógł przyjść i przyjrzeć się poczynaniom zawodników oraz uciąć z nimi małą pogawędkę. Dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnym profilu organizacji, dokładniej tutaj.