Denis „seized” Kostin powraca do gry. Rosjanin dołączył do swoich rodaków z Cyber Legacy.

25-latek był nieaktywny na profesjonalnej scenie CS:GO od wielu miesięcy, a dokładnie od sierpnia 2019. To wtedy pożegnał się z Vega Squadron, w którym grał przez łącznie cztery miesiące. Wcześniej – od stycznia 2018 do maja 2018 grał w Gambit. Najbardziej znany jest jednak z reprezentowania Natus Vincere w okresie sierpień 2013 – październik 2017. Jak widać seizdowi zdarzały się już kilkumiesięczne okresy wegetacji. Teraz jednak Kostin wraca do gry w barwach Cyber Legacy.

Cyber Legacy to rosyjska organizacja, znana głównie z Dota 2, w której to jest obecna od początku 2020 roku. Ich dywizja CS:GO ma zaledwie dwa rozegrane spotkania zanotowane w serwisie HLTV. Oba są przegrane, jednym z ich pogromców była Pompa Team, która pokonała Rosjan 19 maja 2:0 w rozgrywkach SECTOR: MOSTBET Season 2. W tym meczu nie wystąpił jednak seized.

Obecnie w organizacji podpisanych jest czterech zawodników. Piątym graczem według OverDrive'a (posiada wiele informacji na temat sceny CIS) ma zostać 17-letni Timur „clax” Sabirov, wcześniej grający w EXTREMUM.

Obecny sklad Cyber Legacy:

  • Ukraine Danylo „nat1ve” Bakin
  • Russian Federation Mikhail „tricky” Krutov
  • Russian Federation Alexander „glowiing” Matsievich
  • Russian Federation Denis „seized” Kostin