Denis „seized” Kostin komentuje zapał do pracy swojego kolegi z drużyny oraz weterana sceny CS:GO – Ladislava „GuardiaN” Kovácsa.

We wrześniu ubiegłego roku organizacja Team Singularity zaprezentowała nowy skład CS:GO. W drużynie znalazło się dwóch weteranów sceny – Denis „seized” Kostin jako kapitan oraz jeden z najlepszych snajperów w historii – Ladislav „GuardiaN” Kovács. Niestety wiele wskazuje na to, że GuardiaN niedługo rozstanie się z drużyną.

Snajper Singularity nie pojawił się na serwerze podczas Prime League Season 3, a zastąpił go dziewiętnastoletni Artyom „kise” Glebkin. Warto zaznaczyć, że Kovács niedawno wrócił do aktywnej gry po półtorarocznej przerwie. Zdecydowanie najdłuższy okres w swojej karierze spędził w barwach Natus Vincere, w których dwukrotnie otarł się o mistrzostwo Majora.

Niestety wiele wskazuje na wewnętrzny konflikt w Singularity. Jak podaje Arseniy Serhiiovych „ceh9” Trynozhenko, ekspert sceny CIS, Denis „seized” Kostin w niepochlebnych słowach wypowiadał się na temat GuardiaNa, mówiąc:

GuardiaN jest na ławce? Wydaje mi się, że nie powinienem tego mówić przed oficjalnym ogłoszeniem, ale Ladislav nie ma za grosz motywacji do gry w CS:GO. Przynajmniej teraz. Powiedział, że w tym roku nie chce grać, ale wszyscy chyba dobrze wiemy, że nigdy nie wróci do gry. 

Na ten moment nie pojawiło się oficjalne ogłoszenie dotyczące sytuacji Ladislava „GuardiaN” Kovácsa oraz zespołu Team Singularity.